Poskytované služby

1. Zaměření střechy, zpracování rozpočtu

Nepouštíte se do akcí, o kterých nevíte, kolik Vás budou stát? My také ne. V naší firmě je samozřejmostí sestavení podrobné cenové nabídky formou položkového rozpočtu, a to na základě zaměření střechy na místě stavby nebo na základě projektové dokumentace. Rozpočet sestavujeme zdarma.

2. Pokrývačské práce

Firma Miloš Bek zajistí dodávku a montáž střešních krytin následujících typů a značek:

V pokládce všech výše uvedených typů střešních krytin jsou pracovníci naší firmy proškoleni. Střešní krytiny tudíž montujeme v souladu s montážními návody a technickými normami, tj. ve dvouplášťových či tříplášťových větraných skladbách a příslušným typem pojistné hydroizolace.

Firma Miloš Bek je mimo jiné jednou z osmnácti pokrývačských firem v České republice, kterým byl udělen prestižní cerifikát GERARD GRADUATE ROOFER.

Na přání zákazníka dodáme a namontujeme střešní okna vybraného typu a značky.

3. Klempířské práce

Firma Miloš Bek zajistí dodávku, resp. výrobu a následnou montáž těchto klempířských prvků:

Pro účely výroby klempířských prvků je naše firma vybavena veškerým potřebným náčiním - klempířskou ohýbačkou, pákovými nůžkami a dalšími nástroji.

4. Tesařské práce

V případě rekonstrukce stávající střechy jsme schopni vyměnit poškozené části krovu, případně krov posílit. Na přání zákazníka do stávajícího krovu zhovovíme pultové či sedlové arkýře.

Stavíte-li novostavbu, zhotovíme pro Vás kompletní vázaný krov, a to z impregnovaného smrkového řeziva nebo KVH hranolů.

5. Zednické práce

Nechce se Vám investovat do nové střechy, když víte, že se Vám rozpadá nadstřešní část komína, atika nebo požádní zeď? Nevadí, komín, atiku i požární zeď zbouráme a nově vyzdíme.

Chcete se dozvědět více? Napište nám, Vaše dotazy nenecháme bez odpovědi.


Kontaktujte nás